Otomobil Boya Koruma Su İtici Ürünler

Dkchemie

Kıymetli ve çok sevdiğimiz otomobillerimizin parlaklığını ve yüzeyini korumak, kirlenmesini geciktirmek ve su itişini sürekli kılmak için farklı ürünlerimiz bulunmaktadır. Seramik, boya koruması veya wax uygulanmış otomobil yüzeylerinde parlaklığı korumak, kirlenmeyi geciktirmek ve su iticiliği sağlamak için her yıkamada kullanabileceğiniz ürünümüz dkchemie Wet Coat’tur.
Otomobil Boya Koruma Su İtici Ürünler
Otomobil Boya Koruma Su İtici Ürünler
Wet Coat yıkanmış, temizlenmiş ve durulanmış olan ıslak araç yüzeyine 1:30 sulandırılarak sprey şişeler ile püskürtülerek uygulanır. Uygulandığı an hidrofobi başlar ve aracın parlaklığı korunur. Su itişini destekleyen Wet Coat, uygun havlularla tamponlayarak yüzeyi kurutma imkanı tanır, kurulama işlemini kolaylaştırır ve böylelikle kurutma sırasında sıkça karşılaştığımız bez çizikleri engellenmiş olur. Her yıkama ile uygulanabilecek olan Wet Coat aracın daha geç kirlenmesini ve kirlerin yapışmamasına yardımcı olur. Tekrarlanan uygulamalar ile parlaklık, su iticiliği ve geç kirlenme etkisi artar.
Kullanım yoğunluğu ve şekline göre 6-12 ayda bir yapılabilecek boya koruma ve su itici uygulama için ürünümüz, dkchemie Pure Glaze profesyoneller ve araç sahipleri tarafından uygulanabilir. Pure Glaze, formülasyonundaki yüksek karnauba, dolgu ve içeriğindeki diğer bileşenler ile ince bez çiziklerini gideren, yüksek parlaklık kazandıran, rengi derinleştiren, kolay ve zahmetsizce uygulanabilen bir boya koruma ürünüdür. dkchemie CS yada dkchemie PW ile yıkanmış, dkchemie Ferroff ile demir tozundan arındırılmış olan yüzeye el, orbital yada rotary makineler ve yumuşak süngerler yardımıyla uygulanabilir.  Uygulama öncesi kil temizliği de yapılırsa sonuç çok daha başarılı olacaktır.
El ile yapılacak olan uygulamalarda dkchemie Pure Glaze, sürüldükten sonra yüzeyde kurumasına müsaade etmeden yumuşak bir bez ile alınmalıdır.

Shop Deri Klinik İletişim

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Shop Deri Klinik internet sitesi üzerinden her ürüne dair detaylı bilgi sunar. Fakat müşteri yalnızca internetten bilgi edinmek istemiyorsa iletişim numaralarından ulaşım sağlayabilir. Otomobil boya koruma su itici ürünleri ve her ürün için ihtiyacınız olan her bilgiyi alabilir ve sorularınızı sorabilirsiniz.
Alanında uzman olan personel müşteriler ile tek tek ilgilenerek sizin için en doğru ürünü bulmanızı sağlar. İş ortaklarına uygun fiyat seçenekleri sunan firma internet sitesinde olmayan ürünler için arayanlara da istedikleri her bilgiyi verir.
Ürünleri satın almadan önce yerinde inceleme yapmak isterseniz de hafta içi her zaman firmayı ziyaret ederek direkt yerinden alışveriş yapabilirsiniz.
0541 355 60 18
0(212) 863 33 43 
Adnan Kahveci Mahallesi,
Büyükdere Caddesi, No:25,
Dükkan:23, 34528
Beylikdüzü/İstanbul
Yazının tamamını okumak için Shop Deri Klinik sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Mühendislik İnşaat

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski