Ağır Çizik Giderici Polisaj Pastası

Dkchemie Pastalarını Geliştirdik

Çizik giderme, polisaj; aracın boyasının düzeltilmesi ve parlatılması işlemi olarak özetlenebilir. Bu işlem sırasında:tek yönlü veya çift yönlü; rotary veya orbital makineler,farklı kesim, aşındırma gücüne sahip pedler; kuzu yünü, mikrofiber, sünger, vbbu pedlerin yüzeyde rahatça hareket etmesi için farklı aşındırma gücü ile desteklenmiş pedlerin kaymasını sağlayan pastalar ve uygulamacıların uygulama sırasında kontrol etmeleri gereken süre ve baskı kullanılır.
Ağır Çizik Giderici Polisaj Pastası
Ağır Çizik Giderici Polisaj Pastası
Herkese uyan, her araca uygun mucizevi bir yöntem, makine ve pasta secimi bulunmamaktadır. Uygulamacı işlemdeki aracın boyasına ve kendine uygun makine ile pedi belirledikten sonra, çalışma sistemine uygun pastayı deneyerek belirlemelidir. Uygulamacıların farklı çalışma şekilleri, hızları, baskıları, makineyi düz veya yan tutma gibi alışkanlıklarından dolayı herkeste aynı şekilde çalışan bir pasta olması mümkün değildir.

Uygulamacı sağlığı, konforu, boyaya zarar vermemek, pratik, güvenilir, doğru ve hızlı uygulama yapılabilmesi için dkchemie pastalarını geliştirirken bazı hususlara özellikle odaklandık;

Dolgu, silikon veya doldurma özelliğinin bulunmaması,
Tozsuz çalışma imkanı,
Kurumadan uzun çalışabilme süresi,
Aşırı baskıya ve hıza gerek duyulmaması,
Isıtmaya ihtiyaç duyulmadan çizik alabilmesi,
Plastiklere zarar vermeme, beyazlatmaması,
Doğru baskı ve süre ile arkasında hasar bırakmaması,2 aşama ile birçok boya tipinde polisajın bitirilebilmesi,
Her tip boyaya ve uygulamacıya uygun bir aşındırıcı seviyenin olması
Kolay silinebilmesi,
Ara yıkamaya ihtiyaç duyulmaması, 
Doğru maliyet ve fiyat ile sürekli kullanılabilmesi
202 Heavy ve 303 Medium (Fine Finish) ile başlayan üretimimiz farklı kullanıcı tercih, yöntem ve ihtiyaçları sebebiyle 101 Extra Heavy ve 404 Ultra Fine Finish pastalarının da ürün gamına eklenmesini zorunlu kıldı. Böylelikle her tip makine, her tip boya ve her tip uygulamacıya uygun bir pasta serimiz oldu. 4 farklı aşındırıcımızla sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

101 Extra Heavy Cut – Ekstra Ağır pastamız; en fazla kesim gücüne sahip pastamızdır. Özellikle sert ve dayanıklı boya yüzeyindeki derin çiziklerin rotary ve orbital makinelerdeki keçeler ile düzeltilmesi için geliştirilmiştir.

202 Heavy Cut – Ağır pastamız; yumuşak ve hassas olmayan boya tiplerindeki derin ve orta çiziklerin rotary ve orbital makinelerdeki keçeler ile düzeltilmesi için geliştirilmiştir. 202 Heavy Cut Hassas ve yumuşak boya tiplerinde sert süngerlerle de orta ve derin çizikleri düzeltmek amacıyla kullanılabilir.

303 Medium Cut (Fine Finish) – Ara kat pastamız; boya kalınlığını koruyarak rotary yada orbital makinelerle polisaj işlemi yapan profesyonellerin birinci tercihi olmalıdır. Hassas olmayan boya tiplerinde uygun keçe, baskı ve sürede tamamlanan uygulamalarda neredeyse hare katına ihtiyaç duymadan polisajı bitirme imkanı verebilir, orta ve ince çiziklerin tümünü almanızı sağlar. 303 ile yapılan uygulama ile boya yüzeyi temizlenmiş, orta ve ince çizikler alınmış sonrasında derin çiziklere noktasal uygulama yapma imkanı sağlanmış olur. Derin çiziklerde alındıktan sonra 303 orta sert süngerlerle uygulanarak yüzey boya koruma uygulamalarına hazır bir hale getirilebilir.

Hassas boya tiplerinde ise sert süngerler ile nerdeyse bir ağır aşındırıcı gibi çalışan 303 Medium Cut sonrasında 404 Ultra Fine Finish’in yapılması zorunludur.

404 Ultra Fine – Hare; özellikle aşırı yumuşak ve hassas boya tiplerindeki çizik alma işleminden kalan sünger izlerinin orbital makinelerle alınması, renge derinlik ve maksimum parlaklık verilmesi amacıyla geliştirilmiştir. Boya sertliğine göre orta sert süngerler veya yumuşak cila süngerleri ile uygulanabilir.

Genel uygulanan yöntem en kalın pasta ile başlanması olsa da; dkchemie Ferroff ile demir tozu temizliği yapılmış sonrasında dkchemie EasyClay ile kil uygulaması tamamlanmış yüzeydeki çizikleri almak ve boyayı mümkün olduğunca koruyarak mükemmelleştirmek için ürünlerimizden; 303 Medium Cut Compound (Fine finish) ile polisaj işlemine başlamanızı tavsiye ederiz. 303 uygun pedle kullanıldığında arkasında iz bırakmadan polisajı tamamlamanıza çoğu boya tipinde imkan tanımaktadır.

Pasta ve polisaj keçelerimizle ilgili tüm sorularınız için 05413556018 numaralı WhatsApp hattımıza bilgi ve fotoğraf göndermenizi rica ederiz. Bize ulaşan bilgi ve fotoğraflar sonrasında size doğru bir şekilde yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Shop Deri Klinik

Deri restorasyonu ile sektörde hizmete başlayan Shop Deri Klinik oto temizleme ürünleri ile de sektördeki en çok beğenilen firmaların başında gelir. Firma yalnızca yurt içinde değil yurt dışında da iş ortaklarına sahiptir.

Orta Doğu ve bölge ülkelerde iş ortaklıkları, temsilcileri bulunan firma kendi özel formüllerini üretir. Özel formül olduğu için satın alacağınız ürünün içerisinde hangi malzemelerin kullanıldığından diğer detaylara kadar bilgi alabilirsiniz.

Kullandığınız ürünün orijinal ve kaliteli olduğunu bilmek oldukça önemli bir husustur. Ağır çizik giderici polisaj pastası almak istediğinizde internetten ürün seçeneklerine bakmanız yeterlidir.

Firma bünyesinde çalışan herkes alanında eğitimli olan uzman kişilerdir. Kullanıcılar, iş ortakları ve profesyoneller için doğru ve kaliteli ürünü her zaman bulabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Shop Deri Klinik Firmasını Tanıyalım

2011 senesinde kurulan Shop Deri Klinik deri restorasyonu dediğimizde ilk olarak akla gelen firmadır. Pandemi dönemini başarıyla atlatan firma 2011 senesinde yurt dışı ortaklıkları ile başarılı anlaşmalara imza atmıştır.

Ürünler kendi üretimi olduğu için internet sitesinde yalnızca satış değil aynı zamanda doğru bilgilendirme yapılır. Ürünlerin yan kısmında detaylar ve içerikler hakkında okuyabileceğiniz kısımlar vardır. Ağır çizik giderici polisaj pastası gibi ürünler araçların temizliğinde kullanıldığı için muhakkak orijinal ve kaliteli olmalıdır.

Yanlış bir ürün kullandığınızda arabanıza istemeden zarar verebilirsiniz. Her türlü bilgiyi almak için alanında uzman çalışan kadrosuyla görüşebilirsiniz. Teknik destek konusunda da hizmet sunan firma kendi formüllerini yaptığı için özgürleşen bir firma olmuştur. Müşteri olarak aradığınız zaman nasıl bir ürüne ihtiyacınız olduğu dinlenir ve en doğru çözüm sunulur.

Shop Deri Klinik İletişim

Özel üretim formüllere sahip olan temizlik ürünlerini satın almak için internet sitesine giriş yapmanız yeterli olur. Ağır çizik giderici polisaj pastası ve aracınız için lazım olan her türlü temizlik malzemesini Shop Deri Klinik sayesinde temin edebilirsiniz.
Ülkenin her bölgesine sipariş gönderen firma ayrıca ürünler hakkında da müşterilerine detaylı bilgilendirme yapar. Yalnızca online sipariş vermek değil aynı zamanda ayrıntılı görüşmek isterseniz firmayla iletişime geçebilirsiniz. İnternet sitesinde henüz olmayan farklı ürünler için de iletişim numaralarından ulaşmanız yeterli olur.
0541 355 60 18
0(212) 863 33 43 
Adnan Kahveci Mahallesi,
Büyükdere Caddesi, No:25,
Dükkan:23, 34528
Beylikdüzü/İstanbul
Yazının tamamını okumak için linke tıklayınız.
Mühendislik İnşaat

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski